Ingiant DHS030-25 Video Sistemleri İçin 30mm Delikli Kayar Halka
Kısa Açıklama:
Ürün Detayı
Ürün Etiketleri
Özellikler
DHS030-25
Ana parametreler
Devre sayısı 25 Çalışma sıcaklığı "-40℃~+65℃"
Nominal akım Özelleştirilebilir Çalışma nemi <%70
Nominal gerilim 0~240 VAC/VDC Koruma seviyesi IP51
Yalıtım direnci ≥1000MΩ @500VDC Konut malzemesi Paslanmaz çelik
Yalıtım dayanımı 1500 VAC@50Hz,60s,2mA Elektrik kontak malzemesi Değerli metal
Dinamik direnç değişimi <10MΩ Kurşun tel özellikleri FF4-2Q-0.35mm, RG316 koaksiyel kablo
Dönme hızı 0~300 devir/dakika Kurşun tel uzunluğu 500 mm + 15 mm
Bu Ürünün Anahat Çizimi
ürün-açıklaması1
Başvuru Dosyalandı
ürün-açıklaması2
ürün-açıklaması3
ürün-açıklaması4
Bizim avantajımız
Fabrika Manzarası
ürün-açıklaması5
ürün-açıklaması6
ürün-açıklaması7Özellikler
DHS030-25
Ana parametreler
Nominal akım Özelleştirilebilir Çalışma nemi %70'in altında
Yalıtım direnci ≥1000MΩ @500VDC Gövde malzemesi Paslanmaz çelik
İzolasyon dayanımı 1500 VAC@50Hz,60s,2mA Elektriksel temas malzemesi Değerli metal
Dinamik direnç değişimi <10MΩ Kurşun kablo özellikleri FF4-2Q-0.35mm, RG316 koaksiyel kablo
Dönme hızı 0~300 rpm, Bağlantı kablosu uzunluğu 500 mm + 15 mm