Ingiant DHK012-12-10A döner tabla için delikli kayar halka
Kısa Açıklama:
Ürün Detayı
Ürün Etiketleri
Özellikler
DHK012-12-10A
Ana parametreler
Devre sayısı 12 kanal Çalışma sıcaklığı "-40℃~+65℃"
Nominal akım 10A Çalışma nemi <%70
Nominal gerilim 0~240 VAC/VDC Koruma seviyesi IP54
Yalıtım direnci ≥1000MΩ @500VDC Konut malzemesi Alüminyum Alaşımı
Yalıtım dayanımı 1500 VAC@50Hz,60s,2mA Elektrik kontak malzemesi Değerli metal
Dinamik direnç değişimi <10MΩ Kurşun tel özellikleri Renkli Teflon yalıtımlı ve kalaylı çok telli esnek kablo
Dönme hızı 0~600 devir/dakika Kurşun tel uzunluğu 500 mm + 20 mm
Standart Ürün Anahat Çizimi
ürün-açıklaması1
Başvuru Dosyalandı
ürün-açıklaması2
ürün-açıklaması3
ürün-açıklaması4
Bizim avantajımız
Fabrika Manzarası
ürün-açıklaması5
ürün-açıklaması6
ürün-açıklaması7Özellikler
DHK012-12-10A
Ana parametreler
Nominal akım 10A Çalışma nemi %70'in altında
Yalıtım direnci ≥1000MΩ @500VDC Gövde malzemesi Alüminyum Alaşım
İzolasyon dayanımı 1500 VAC@50Hz,60s,2mA Elektriksel temas malzemesi Değerli metal
Dinamik direnç değişimi <10MΩ Kurşun tel özellikleri Renkli Teflon yalıtımlı ve kalaylı çok telli esnek tel
Dönme hızı 0~600 rpm, Bağlantı kablosu uzunluğu 500 mm + 20 mm